Zdravotní zařízení

Ordinace na klíč

Založení společnosti s ručením omezeným za účelem získání oprávnění k poskytování zdravotních služeb.

Co služba zahrnuje:

 • Zajištění splnění veškerých zákonných požadavků na zřízení ordinace – zejm. povinné věcné vybavení ordinace a požadavky na personální zabezpečení vč. vyřízení pracovních smluv lékařů i nelékařských zdravotnických pracovníků.
 • Zpracování provozního řádu, vč. zajištění jeho následného schválení Krajskou hygienickou stanicí.
 • Kompletní agenda registrace poskytovatele zdravotních služeb – shromáždění veškerých podkladů, sestavení žádosti a komunikace s příslušnými veřejnými institucemi za účelem získání oprávnění k poskytování zdravotních služeb.

Výdejna zdravotnických prostředků a lékárna

Pomůžeme vám založit výdejnu zdravotnických prostředků nebo lékárnu. Provedeme vás celým procesem od technického a personálního vybavení, provozního řád, získání souhlaseného stanoviska SÚKL až po obdržení oprávnění k poskytování zdravotních služeb a smluv s pojišťovnami.

Smlouvy se zdravotními pojišťovnami

Připravíme Vás na výběrová řízení podle zákona o veřejném zdravotním pojištění a povedeme s Vámi jednání vedoucí k uzavření či změně smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Ozvěte se nám

Sídlíme přímo ve Foru Karlín, pár minut z centra, kousek od metra nebo tramvaje. Stavte se na dobrou kávu a první nezávaznou konzultaci. Nejste z Prahy a zrovna se vám cesta nehodí? Nevadí, přijedeme my za vámi a probereme vše na místě.

Nechte nám na sebe kontakt, nebo rovnou zavolejte. Těšíme se!

  Souhlasím s pravidly pro zpracování osobních údajů.

  Mgr. Jiří Morávek

  Tel: +420 732 856 763
  E-mail: moravek@mednez.cz