Veřejné zakázky

Zadavatelé

Nejste si jistí, jestli se Vám hodí elektronická aukce? Jak správně vést zadávací řízení? Jak nastavit hodnotící kritéria výběrového řízení?

Pomůžeme Vám s tím. Ať už prostřednictvím školení, které Vám ukáže směr, nebo užší spolupráce, která Vám uvolní ruce.

Elektronické aukce pro zadavatele

Posoudíme vhodnost využití elektronické aukce a rovnou začleníme elektronickou aukci do procesu veřejné zakázky. Umíme také outsourcing elektronické aukce.

Analýza nákupních procesů

Provedeme Vám audit nákupních procesů, audit vnitřních předpisů i nastavení vnitřních procesů pro zadávání veřejných zakázek z hlediska efektivity a v souladu se zákonnými i dalšími normami.

Metodické vedení zadávacím řízením

Připravíme zadávací dokumentaci, nastavíme časový harmonogram s ohledem na finanční objem a zákonné lhůty. Vyřešíme problem management v průběhu zadávacího řízení i reakce na dotazy či námitky účastníků zadávacího řízení pro zadavatele.

Pro uchazeče zajistíme komplexní poradenství a metodické vedení v průběhu zadávacího řízení i kontrolu lhůt pro podání nabídky.

Příprava odborných podkladů

Zformulujeme technické požadavky na pořizovaný zdravotnický materiál, přístroje i léčiva. Pomůžeme vám nastavit hodnotící kritéria.

Účastníci

Chcete být kvalifikovaným dodavatelem, ale nevíte, jestli splňujete formální požadavky? Potřebujete se v průběhu řízení o někoho opřít?

Pomůžeme Vám s tím. Ať už prostřednictvím školení, které Vám ukáže směr, nebo užší spolupráce, která Vám uvolní ruce.Jsme schopni sepsat relevantní námitky, dotazy a případně analyzovat podmínky zadávací dokumentace. Všechny tyto služby jsme schopni vám nabídnout i mimo oblast zdravotnictví.

Ozvěte se nám

Sídlíme přímo ve Foru Karlín, pár minut z centra, kousek od metra nebo tramvaje. Stavte se na dobrou kávu a první nezávaznou konzultaci. Nejste z Prahy a zrovna se vám cesta nehodí? Nevadí, přijedeme my za vámi a probereme vše na místě.

Nechte nám na sebe kontakt, nebo rovnou zavolejte. Těšíme se!

    Souhlasím s pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Mgr. Jiří Morávek

    Tel: +420 732 856 763
    E-mail: moravek@mednez.cz