Zdravotní pojištění

Zařazení zdravotnických prostředků (ZUM) do Úhradového katalogu (Číselníku) zdravotních pojišťoven

Kompletně zajistíme agendu se zařazením zdravotnických prostředků do Úhradového katalogu (Číselníku) VZP ČR a Svazu zdravotních pojišťoven, vč. přípravy podkladů a kompletace žádosti včetně veškeré komunikace a zastupování při cenových vyjednáváních.

Věděli jste, že je možné zdravotnický prostředek (ZUM) zařadit i pouze do číselníku Svazu zdravotních pojišťoven, a to kdykoliv během roku?

Ohlášení zdravotnického prostředků na poukaz do Seznamu hrazených ZP

Pomůžeme vám s problematikou úhrady zdravotnických prostředků předepisovaných na poukaz, vybereme vhodnou úhradovou skupinu, připravíme nezbytné podklady tak, abyste se již nemuseli o nic starat. Máme za sebou nespočet těchto ohlášení zdravotnických prostředků do různých úhradových skupin, které získaly úhradu s naší pomocí.

Smlouvy s pojišťovnami

Potřebujete pomoci s výběrovým řízením k uzavření smluvní vztahu s pojišťovnami nebo byste si rádi nasmlouvali další zdravotní výkony? Přišlo vám vyúčtování a nesouhlasíte s ním? Nevíte, zda podepsat s pojišťovnou úhradový dodatek nebo jaká změna pro vás plyne z nové úhradové vyhlášky? S těmito nepříjemnými procesy a problematikou se setkává každý měsíc celá řada poskytovatelů zdravotních služeb. My jsme tu od toho, aby pro vás tyto situace již nebyly zátěží a mohli jste se tak věnovat pouze své odborné činnosti.

Zdravotní výkony

Byli jsme u vzniku několika zdravotních výkonů, tzn. že pojmy jako registrační list, PMAT, nositel výkonu a další nejsou pro nás neznámou. Pomůžeme vám tak připravit návrh nového zdravotního výkonu včetně výpočtu jeho bodového ohodnocení a konzultacemi s odbornými společnostmi.

Ozvěte se nám

Sídlíme přímo ve Foru Karlín, pár minut z centra, kousek od metra nebo tramvaje. Stavte se na dobrou kávu a první nezávaznou konzultaci. Nejste z Prahy a zrovna se vám cesta nehodí? Nevadí, přijedeme my za vámi a probereme vše na místě.

Nechte nám na sebe kontakt, nebo rovnou zavolejte. Těšíme se!

    Souhlasím s pravidly pro zpracování osobních údajů.

    Mgr. Jiří Morávek

    Tel: +420 732 856 763
    E-mail: moravek@mednez.cz